Aktualności

08.07.2018 roku Nadleśnictwa Krucz, Tuczno, Wałcz oraz Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Pile podjęły się zadania promowania Leśnych Gospodarstw Węglowych. "Zielone miasteczko" stanęło w Wałczu na promenadzie przy jeziorze Raduń uświetniając Festiwal Dwóch Jezior-flagową imprezę Wałcza.

Wydarzenia

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ LOTNICZYCH W 21 CENTRALNYM POLIGONIE LOTNICZYM W NADARZYCACH

Oferta łowiecka

Nadleśnictwo Wałcz zachęca do udziału w polowaniach indywidualnych na jelenie byki.

Zakazy wstępu do lasu

NADLEŚNICTWO WAŁCZ INFORMUJE, ŻE ZOSTAŁY WZNOWIONE PRACE SAPERSKIE NA TERENIE LASÓW PAŃSTWOWYCH NADLEŚNICTWA WAŁCZ, W ZWIĄZKU Z TYM NA TERENACH OBJĘTYCH PRACAMI SAPERSKIMI ZOSTAŁ WPROWADZONY ZAKAZ WSTĘPU. DLA ZACHOWANIA BEZPIECZEŃSTWA PROSIMY O BEZWZGLĘDNE PRZESTRZEGANIE ZAKAZU.

Archiwum

Archiwum wiadomości z lat ubiegłych.

Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

7. wałecki bieg filmowy

7. wałecki bieg filmowy

7 wałecki bieg filmowy. Po wałeckich lasach biegały dziwne stwory.....

15 lipca 2017 roku odbył się 7 wałecki bieg filmowy. W tym roku w Mistrzostwach Polski Leśników wystartowała silna reprezentacja Nadleśnictwa Wałcz: Ola Rytczak (I miejsce), Magda Andruszewska (III miejsce). Tomasz Partyka, Tomasz Kowalczewski, Daniel Kozłowski-panowie poza podium. Tradycyjnie Artur Majewski z sąsiedniego Nadleśnictwa Mirosławiec stanął na drugim stopniu podium. Zarówno trasa biegu na 5 kilometrów jak i długiego niczym telenowela 10 kilometrowego biegu filmowego biegła po terenach leśnych, a w ogrodzie Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej i Ekologicznej "Morzycówka" spragnieni zostali napojeni, a zrezygnowani zdopingowni. Nadziwić się nie mogliśmy pomysłowością biegaczy co do przebrań. Różnorodność zachwycała. Na chwilę nasz las zmienił się w Disneyowską produkcję. Aż ciekawi jesteśmy w jakie postaci wcielą się biegacze w przyszłym roku. A jeśli Wy jesteście ciekawi wyników biegów to proszę: http://biegfilmowy.pl/wyniki/