Asset Publisher Asset Publisher

W celu rezerwacji zajęć edukacyjnych należy skontaktować się z pracownikiem Nadleśnictwa Wałcz Magdaleną Marchwiak tel. 660448871, mail: walcz@pila.lasy.gov.pl, ustalić temat zajęć, termin oraz rodzaj (zajęcia w budynku "Morzycówki" i/lub w terenie). Zajęcia należy organizować z co najmniej trzytygodniowym wyprzedzeniem. 

Organizacja ogniska na terenie "Morzycówki" zgodnie z Zarządzeniem nr 21/2018 Nadleśniczego Nadleśnictwa Wałcz z dnia 16 kwietnia 2018 roku jest płatna.

Opłata za ognisko organizowane przez jednostki oświatowe wynosi: 62,40 zł netto + 23% VAT (76,75zł)

Opłata dla osób fizycznych:

  • ognisko do 15 osób: 62,40 zł netto + 23% VAT (76,75zł)

  • ognisko powyżej 15 osób: 124,80zł netto + 23% VAT (153,50 zł)

Prosimy o uprzedzenie rodziców dzieci biorących udział w zajęciach terenowych o konieczności zapewnienia ubioru terenowego zależnego od panujących warunków atmosferycznych,  zapoznanie uczestników i opiekunów z zagrożeniami, jakie mogą wystąpić podczas zajęć (alergie, ukąszenia itd.) oraz rozpoznania przez placówkę, czy wśród uczestników nie ma przypadków schorzeń, które uniemożliwiają uczestniczenie w zajęciach.

Odpowiedni ubiór zapewnia bezpieczeństwo i radość z przebywania w lesie.

 

 


Asset Publisher Asset Publisher

Back

Nowe oblicze "Morzycówki"

Nowe oblicze "Morzycówki"

Rozbudowa Ośrodka Edukacji Ekologicznej „Morzycówka” o nowe obiekty edukacyjne oraz modernizacja już istniejących

W ramach projektu Rozbudowa Ośrodka Edukacji  Ekologicznej „Morzycówka” o nowe obiekty edukacyjne oraz modernizacja już istniejących, współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie  zostanie przeprowadzona rewitalizacja ogrodu (nowe nasadzenia oraz oświetlenie, przearanżowanie dotychczasowych kompozycji roślinnych), modernizacja placu do interaktywnej edukacji przyrodniczej (plac zabaw będzie trwalszy i bezpieczniejszy) oraz budowa ścieżki edukacyjno-rekreacyjnej dookoła jeziora Raduń Mały. Ostatni z elementów projektu będzierealizowany z udziałem finansowym Ośrodka Przygotowań Olimpijskich.  Termin realizacji projektu przewidywany jest do końca roku 2019. Obecnie czekamy na oferty ze strony wykonawców: https://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_pila/nadl_walcz/zamowienia_publiczne